تبلیغات
قطعه شناسی اتومبیل - نشانه گذاری های جاده : چه معنی - مهارت های ایمنی

 

صفحه اصلی

تماس با ما

آرشیو مطالب

طراح قالب

 
  کاربر مهمان، خوش آمدید!

منوی اصلی
لینکهای سریع
صفحه نخست
تماس با ما
آرشیو مطالب
ایمیل
لینک ار اس اس
طراح قالب
موضوعات

آرشیو ماهانه
شهریور 1392
خرداد 1392
اسفند 1391
دی 1391
مهر 1391
شهریور 1391
مرداد 1391
تیر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
فروردین 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390
مرداد 1390

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


لوگوی دوستان


آمار بازدید
نویسندگان :
» همایون فرزین

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

اَبر برچسبها

کیا کرمان موتور پورشه تصاویر بنز کلاس s جی ای سی تصاویر مزدا 6 مزدا تصاویر پژو تصاویر لامبورگینی 4 میلیون دلاری لو رفت رنو لاگونا تصاویر مزدا واژه نامه اتومبیل C مشخصات فنی تصاویر پورشه مشخصات فنی رنو لاگونا مشخصات فنی بنز c250 یاتاقان وانت تندر سوپاپ موتور کمباین هپکو مشخصات فنی بنز E350 واژه نامه اتومبیل A تصاویر مختلف بنز کلاس s مشخصات فنی بنز c180 داشبورد بنز خودروی جی 3 تصاویر داشبورد بنز class s تصاویر بنز class s پیستون موتور مزدا 5 مشخصات فنی بنز e200 مزدا 3 تصاویر مختلف پژو تصاویر بنز بلدوزر هپکو porche رنو اسکالا تصاویر kia چگونگی رانش در پیچ مشخصات فنی مشخصات فنی مزدا 3 جدید


تبلیغات

نشانه گذاری های جاده : چه معنی - مهارت های ایمنی
جاده علائم خط سفید شکسته سفید

نشانه گذاری جاده ها به عنوان مهم به عنوان نشانه های راه و به ما اطلاعات مربوط به جاده ها ما در حال سفر و اقدامات ما باید یا نباید مصرف بدهد. برای پیدا کردن آنچه این نشانه گذاری معنی برای مطالعه بیشتر در.

خطوط سفید رنگ

خطوط سفید رنگ معمولا بر روی سطح جاده و به شما چیزی در مورد جاده که شما در حال سفر در بگویید. خطوط که سفر در امتداد جاده ها (طولی) اطلاع رسانی و هشدار به رانندگان نزدیک شدن به شرایط است که باید آنها را به کاری -- مثل تبدیل ، و یا انجام عبور. خطوط که عبور راه آهن (عرضی) ارائه دستورالعمل ها را به کاربران جاده 'راه' یا 'توقف'.

خط شکسته سفید نشانه وسط جاده. وقتی این خط طولانی تر می شود ، و شکاف کوچکتر ، این بدان معنی است که خطر نزدیک پیش رو وجود دارد. شما باید از این خط عبور نیست مگر اینکه شما می توانید ببینید که راه پیش رو واضح است و شما مایل به پیشی یکی دیگر از وسیله نقلیه و یا خاموش جاده.

دو خط سفید که در آن نزدیکترین خط شما خراب است ، نشانه ای است که شما ممکن است خط پیشی ، متقابل فراهم است که آن را بی خطر است و شما می توانید مانور قبل از آن را تبدیل به یک خط سفید جامد را در کنار خود کامل است. فلش های سفید در جاده نشان می دهد زمانی که شما نیاز دارید را در کنار خود از جاده به عقب بر گردیم.

دو خط سفید که در آن نزدیکترین خط به شما می باشد به معنی جامد است که شما نباید صلیب یا دو منظوره در خط تا زمانی که امن است و شما نیاز به ورود به محوطه مجاور و یا جاده سمت. شما ممکن است خط را اگر شما نیاز به تصویب یک ماشین پارک شده در کنار جاده عبور ، پیشی فشار دوچرخه ، اسب و یا roadwork خودرو ، در صورتی که در حال سفر در 10mph یا پایین تر.

مناطق با راه راه های مورب سفید یا chevrons برای حفظ خطوط ترافیک از هم فاصله دارند و یا برای محافظت از ترافیک است که تبدیل حق. اگر منطقه تا مرز یک خط شکسته سفید ، شما باید بروید به منطقه مگر اینکه لازم است و شما به وضوح می توانید ببینید که آن را بی خطر را برای شما انجام مانور.

توجه : اگر منطقه دارای راه راه های مورب و با خطوط جامد سفید مرز شما نباید به آن. اگر این منطقه توسط chevrons مشخص شده اند ، شما باید آن را وارد کنید (مگر اینکه در شرایط اضطراری).

کوتاه از خطوط شکسته سفید پرگار تقسیم خط هستند و در carriageways گسترده ای استفاده می شود برای تعیین جایی که خطوط هستند. آنها نباید عبور مگر اینکه شما در حال تغییر خطوط و آن را بی خطر به انجام این کار است.

ناودانی انعکاسی با خطوط سفید

  • سفید به ناودانی ها وسط جاده و یا خطوط بر روی carriageway گسترده تر است.
  • قرمز ناودانی علامت لبه سمت چپ جاده.
  • کهربا به ناودانی ها تعیین رزرو مرکزی بزرگراه یا carriageway دوگانه است.
  • سبز ناودانی علامت لبه carriageway اصلی زمانی که شما در حال عبور از کنار گذاردن ، جاده یا جاده لغزش.

خطوط سفید رنگ است که عبور از انتهای جاده شما در حال سفر در تمام معانی مختلفی دارند و اغلب بستگی دارد جاده.

پارکینگ

این غیر قانونی است به carriageway کوچه و مجرد با یک خط سفید جامد پارک. (مقرره 10 تابلوهای جاده ای مقررات قانون 2002.)

خطوط زرد

انواع مختلف خطوط زرد رنگ مشخص شده در جاده ها و یا بر روی لبه پیاده رو و یا محدود کردن نشان می دهد که محدودیت های انتظار وجود دارد. آنها معمولا استفاده می شود در زمانی که نیاز به محدود کردن پارکینگ برای کمک به نگه داشتن ترافیک جریان و سازگار ، و برای جلوگیری از افرادی که توسط سایر وسایل نقلیه در بزرگراه های عمومی مسدود وجود دارد.

دو خط زرد به ما می گویند که وجود ندارد منتظر در هر زمان. با این حال ، معمولا استثنا وجود دارد و در صورت وجود ، آنها را توسط صفحات متصل به لامپ پست در این نزدیکی هست که به رانندگان چه محدودیت های واقعی هستند نشان داد. آنها می توانند از شورا به شورای متفاوت باشد.

تنها از خطوط زرد تمایل می شود کمتر محدود کننده است. مواد به پست لامپ متصل شده به شما محدودیت های دقیق بگویید و شما ممکن است دریابید که شما قادر به پارک وجود دارد تا زمانی که شما انجام می دهند تا در یک زمان محدود.

همچنین محدودیت بارگذاری نشانه گذاری های زرد بر روی محدودیت ها و دوباره با صفحات در پست لامپ نشان داده شده است.

خطوط قرمز

بازدید کمتر از رنگ های دیگر ، خطوط قرمز ممنوعیت تمام توقف ، پارکینگ و بارگیری. دو خطوط قرمز اعمال در تمام زمانها و تنها خطوط قرمز اعمال معمولا در طول روز کاری است. استثنا وجود دارد و به آنها نشان داد که در آن درخواست است.

برچسب ها : نشانه گذاری های جاده : چه معنی - مهارت های ایمنی-خطوط سفید رنگ خطوط سفید رنگ معمولا بر روی سطح جاده و به شما چیزی در مورد جاده که شما در حال سفر در بگویید.-پارکینگ این غیر قانونی است به carriageway کوچه و مجرد با یک خط سفید جامد پارک. (مقرره 10 تابلوهای جاده ای مقررات قانون 2002.)-خطوط زرد-خطوط قرمز-

نوشته شده توسط همایون فرزین در 1390/09/19

نظرات (

مطالب پیشین

» خودروی جی 3
» لوگوی bmw
» رونمایی ابرخودروی VXR8 GTS توسط واکسهال
» تصاویر لامبورگینی 4 میلیون دلاری لو رفت
» وانت تندر
» رنو لاگونا
» رنو اسکالا
» رنو فلؤنس
» بنز e220
» فورد تاندربرد 1963
» 10 تا از ابر خودروهای نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۲
» توربوشارژر هندسه متغیر چگونه کار می‌کند؟
» اتوبوسی منحصربه‌فرد
» مشت آهنین ولوو
» سوپر خودرو های 2012

» لیست کامل مطالب ارسالی


دربارهلوگوی مانظرسنجی

کدام بهتر است؟

جستجو

     

پیوند های روزانه

سرگرمی
سایت خودرو ها
ایران خودرو
سایپا

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.

صفحه اصلی |  تماس با ما |  اضافه به علاقه مندی ها | ذخیره صفحه | تم دیزاینر


Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by mfcar
Design By : wWw.Theme-Designer.Com